Reklama

Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu. Wychodząc zatem naprzeciw wymaganiom rynku oraz mając na uwadze, obustronne korzyści płynące z ewentualnej kooperacji, przedstawiamy naszą ofertę reklamową.

Oferujemy wynajem powierzchni reklamowej zarówno na zewnątrz autobusów jak i wewnątrz;

Reklama wewnętrzna na monitorach BusWiFi.TV

Reklama wewnętrzna na rączkach i ramkach

Reklama zewnętrzna w formie oklejaniaReklama wewnętrzna na monitorach BusWiFi.TV

buswifi
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS wraz z partnerem technologicznym, firmą goEuropa, zwracają się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy.

Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu. Wychodząc zatem naprzeciw wymaganiom rynku oraz mając na uwadze, obustronne korzyści płynące z ewentualnej kooperacji, przedstawiamy nasz najnowszy projekt.

Za pośrednictwem dużych ekranów umieszczonych w autobusach, w najlepszej z możliwych lokalizacji, Państwa przekaz reklamowy może dotrzeć do podróżujących mieszkańców aglomeracji poznańskiej i części województwa wielkopolskiego.
Kombus przewozi rocznie blisko 3,5 miliona osób, na liniach łączących Kórnik z Poznaniem, Zaniemyślem oraz Środą Wielkopolską.

Flota Kombusu dysponuje 22 calowymi ekranami, które będą nośnikiem treści komercyjnych oraz wszelakich informacji dla pasażerów.
Średni czas przejazdu między Kórnikiem a Poznaniem to 30 minut. Reklamy wyświetlane będą w pętli, co umożliwi przynajmniej trzykrotną wizualizację Państwa ogłoszenia podczas podróży. Według prowadzonych statystyk, w ciągu miesiąca spot będzie emitowany przez blisko 5000 minut, a koszt dotarcia do jednego pasażera to mniej niż 1 grosz na rok !

Kolejnym argumentem,który może przyczynić się do pozytywnego rozpatrzenia naszej oferty jest bezprzewodowy internet, w który wyposażyliśmy nasze autobusy. Pasażerowie widząc reklamę będą mogli od razu i to za darmo, korzystając ze smartfonu czy laptopa,odwiedzić Państwa stronę internetową, której adres może być również wyświetlony, by szczegółowo zapoznać się z Państwa propozycją.

Kontakt:

BusWiFi

tel. +48 616248682

info@buswifi.pl

www.buswifi.pl


Reklama wewnętrzna na rączkach oraz ramkach
Wszelkich informacji udzielają:
BIURO DZIAŁU PRZEWOZÓW
Telefon: 61 898 06 64
Email: przewozy@kombus.com.pl piotr.kaminski@kombus.com.pl

Reklama zewnętrzna w formie oklejania
Wszelkich informacji udzielają:
BIURO DZIAŁU PRZEWOZÓW
Telefon: 61 898 06 64
Email: przewozy@kombus.com.pl piotr.kaminski@kombus.com.pl